Πέμπτη, 10 Σεπτεμβρίου 2015

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ Ο Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ ...


ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ ...

ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ 3 ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ Ο Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ ...

ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ...
ΠΡΩΤΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΠΟΥ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΡ.ΚΑΛΑΚΟΣ ΤΗΣ ΒΑΡΔΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Β ΕΘΝΙΚΗΣ ...
ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙΟΛΙΚΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΥΨΗΛΕΣ ΒΛΕΨΕΙΣ ...
ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΒΟΥΠΡΑΣΙΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗΝ 11 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΟΣ ...
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ...

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΚΛΗΡΩΣΗΣ Ο ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΓΓΡΑΦΟ ΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ...
ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΗΛΕΙΑΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ...


Αναλυτικά το πρόγραμμα του τρίτου ομίλου.


1η αγωνιστική 14η

Ηρακλής Ψαχνών-Παναρκαδικός

Καλαμάτα-Δόξα Ν. Μανωλάδας

ΑΟ Λεβάντε-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λουτράκι-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Χαλκίδας-Αιολικός

Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας

Σπάρτη-Ένωση Ερμιονίδας


2η αγωνιστική 15η

Καλαμάτα-Ηρακλής Ψαχνών

Παναρκαδικός-ΑΟ Λεβάντε

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Λουτράκι

Κανάρης Νενήτων-ΑΟ Χαλκίδας

Βύζας Μεγάρων-Παναργειακός

Αιολικός-Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας-Ένωση Ερμιονίδας


3η αγωνιστική 16η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Λεβάντε

ΑΟ Λουτράκι-Καλαμάτα

ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Σπάρτη-Κανάρης Νενήτων

Ένωση Ερμιονίδας-Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός


4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Λεβάντε-ΑΟ Χαλκίδας

Καλαμάτα-Παναργειακός

Παναρκαδικός-Σπάρτη

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ένωση Ερμιονίδας

Κανάρης Νενήτων-ΠΑΟ Βάρδας

Βύζας Μεγάρων-Αιολικός


5η αγωνιστική 18η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίδας

Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι

Σπάρτη-ΑΟ Λεβάντε

Ένωση Ερμιονίδας-Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός

Αιολικός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Βύζας Μεγάρων-Κανάρης Νενήτων


6η αγωνιστική 19η

Παναργειακός-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Χαλκίδας-Σπάρτη

ΑΟ Λουτράκι-Ένωση Ερμιονίδας

ΑΟ Λεβάντε-ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα-Αιολικός

Παναρκαδικός-Βύζας Μεγάρων

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Κανάρης Νενήτων


7η αγωνιστική 20ή

Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη

Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας

Αιολικός-ΑΟ Λουτράκι

Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Λεβάντε

Κανάρης Νενήτων-Καλαμάτα

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Παναρκαδικός


8η αγωνιστική 21η

Ένωση Ερμιονίδας-Ηρακλής Ψαχνών

Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός-Αιολικός

ΑΟ Χαλκίδας-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λουτράκι-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λεβάντε-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Καλαμάτα-Παναρκαδικός


9η αγωνιστική 22η

Ηρακλής Ψαχνών-ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας

Βύζας Μεγάρων-Σπάρτη

Κανάρης Νενήτων-Παναργειακός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Χαλκίδας

Παναρκαδικός-ΑΟ Λουτράκι

ΑΟ Λεβάντε-Καλαμάτα


10η αγωνιστική 23η

Αιολικός-Ηρακλής Ψαχνών

ΠΑΟ Βάρδας-Βύζας Μεγάρων

Ένωση Ερμιονίδας-Κανάρης Νενήτων

Σπάρτη-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναργειακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Χαλκίδας-Καλαμάτα

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Λεβάντε


11η αγωνιστική 24η

Ηρακλής Ψαχνών-Βύζας Μεγάρων

Κανάρης Νενήτων-Αιολικός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΠΑΟ Βάρδας

Παναρκαδικός-Ένωση Ερμιονίδας

Καλαμάτα-Σπάρτη

ΑΟ Λεβάντε-Παναργειακός

ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι


12η αγωνιστική 25η

Κανάρης Νενήτων-Ηρακλής Ψαχνών

Βύζας Μεγάρων-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Αιολικός-Παναρκαδικός

ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα

Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λεβάντε

Σπάρτη-ΑΟ Λουτράκι

Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίδας


13η αγωνιστική 26η

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναρκαδικός-Κανάρης Νενήτων

Καλαμάτα-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λεβάντε-Αιολικός

ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Χαλκίδας-Ένωση Ερμιονίδας

Σπάρτη-Παναργειακός

ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ κ ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ( όπου μας εκπροσώπησε στην κλήρωση ) ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.Π.Ο ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ Ε.Π.Σ ΗΛΕΙΑΣ κ ΚΟΥΛΟΥΡΗ ..

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ