Drop Down Menus

Σάββατο 24 Αυγούστου 2019

ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΉ ΜΕ 1-5

Την ήττα με το σκορ του 1-5 γνώρισε ο Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ - Ι.Ε.Κ ΣΜΑΡΝΑΚΗ από την ομάδα της ΠΑΝΑΧΑΪΚΉΣ σε φιλικό αγώνα που διεξήχθη
      στο δημοτικό στάδιο Βάρδας στα πλαίσια της προετοιμασίας των πρασίνων.

Καλές οι εντυπώσεις στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα και κυρίως στο πρώτο ημίχρονο για την ομάδα μας , όπου και προηγήθηκε στο σκορ στο 36'
      με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Σαμπανέϊ μετά από ανατροπή του Μακρή.

Λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου ήρθε η ισοφάριση για την Παναχαϊκή μετά από εκτέλεση φάουλ του Σατραβάνη στο 44' λεπτό.

Στο 52' 0 Μαυρίας με κοντινό πλασέ έκανε το 1-2.

Πολύ ωραίο σε εκτέλεση γκολ του Κόλ στο 56' με πολύ ωραίο σουτ έξω από την περιοχή.

Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Μασούρα στο 73' έκανε για τους πατρινούς το 1-4.

Με Το σκορ έκλεισε στο 86' με τον Μωραΐτη να πλασάρει εύστοχα.

Παμβουπρασιακός:
      Λαδάς, Αγουρίδης, Χριστόπουλος, Νικολακόπουλος, Σιδέρης, Λιόσης, Μακρής, Νικολόπουλος, Βαζ, Ντόμας, Σαμπανέι (Ρουγκάλας, Τσούλης, Παναγάκης, Παλούμπης, Κατσίγιαννος, Θεοφιλόπουλος,Κουργιαλιάς).

Παναχαϊκή:
      Καπούταγλης, Πολίμος, Σταμόπουλος, Κοτσώνης, Τσελεπίδης, Παπατόλιος, Λινάρδος, Σιατραβάνης, Μωραΐτης, Κολ, Κυνηγόπουλος. (Σούλης, Μουστακόπουλος, Πατάπης, Μαυριάς, Βασιλικόπουλος, Πατρώνης, Αντωνακόπουλος, Μασούρας, Βαρσαμίδης

Επόμενος φιλικός αγώνας για τον Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ-Ι.Ε.Κ ΣΜΑΡΝΑΚΗ αυτός με τον Ολυμπιακό Ζαχάρως.