Drop Down Menus

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2017

ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ Ο ΠΑΜΒΟΥΠΡΣΑΣΙΑΚΟΣ,ΕΥΚΟΛΑ 3-0 ΤΗΝ ΑΧΑΪΚΗ

Μεγάλη εμφάνιση και πολύ άνετη νικη για την ομάδα μας απέναντι στην ομάδα της Αχαϊκης με το σκόρ να σταματά στο 3-0 ...
      Η ομάδα μας παίζοντας πολύ ωραίο ποδοσφαιρο δεν άφησε το περιθώριο στην Αχαϊκη
      να πιστέψει στο να διεκδικήσει αποτέλεσμα στην έδρα μας...
      Το χειροκρότημα στο τέλος του αγώνα απ' τους φιλάθλους του Π.Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ ήταν οχι μόνο για την νίκη αλλά για το ωραίο ποδόσφαιρο που παίζει η ομάδα και επίσης για την μαχητικότητα που επιδεικνείουν οι ποδοσφαιριστές μας ...
      ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΓΚΕΣ ...

Το φίλμ του αγώνα ...

Στο 18' λεπτό γκολ απο τον Γούρμο με κεφαλιά μετα απο φοβερή ενέργεια Αγουρίδη

Στο 25' λεπτό κεφαλιά Νικολόπουλου απο εκτέλεση φαουλ Πολίτη Γ μπλόκαρε ο Δρακόπουλος

Στο 32' λεπτό σουτ των Βατσή και Ντόμα εδιωξαν τελευταία στιγμή οι παίχτες της Αχαϊκης

Στο 34' λεπτό σουτ Ντάζου εξω απ' την εστία του Καπούταγλη

Στο 41' λεπτο πέναλντι για την Βάρδα οταν η μπάλλα βρήκε καθαρά το χέρι του Στεφανόπουλου μετα σπο σουτ του Πολίτη Π.
      Στην εκτέλεση ο Σαμπανέϊ και 2-0

Στο 47' λεπτό κεφαλιά Νικολόπουλου και πολύ δύσκολα έβγαλε ο Δρακόπουλος

Στο 49' λεπτό γκολ για την Βάρδα και πάλι με τον Γούρμο με έξυπνη κίνηση και πολύ ωραίο τεχνικό πλασέ

Στο 75' τρομερό φάουλ του Πολίτη Γ η μπάλλα στο δοκάρι μετα την φοβερή απέκρουση του Δρακόπουλου